Tombola ASPIRĂ

Extragerea biletelor câștigătoare a avut loc în data de 26 mai ora 11, la Universitatea de Medicină și Farmacie, disciplina de Igienă, în prezența unei comisii formată din reprezentanți ai Inspectoratului Școlar Mureș, Casei Corpului Didactic Mureș și ai organizatorilor.

Codurile de participant câștigătoare sunt afișate în tabelul de mai jos (click aici).

Înmânarea premiilor a avut loc cu ocazia Zilei Mondiale fără Tutun (31 mai), la data de 2 iunie, marți la ora 15:00 la Universitatea de Medicină și Farmacie Tîrgu Mureș, sala de curs nr. 2, în prezența invitaților din partea corpului profesoral și reprezentanților mass-media. 

Câțiva dintre elevii premiați cu ocazia tombolei ASPIRĂ împreuna cu o parte a echipei de cercetare

IMPORTANT!

Elevii care din diferite motive nu au putut să participe la aceasta festivitate, pot să-și ridice premiile în perioada 3-12 iunie, în zilele lucrătoare, zilnic între orele 9-13 sau miercuri 3 iunie și 10 iunie între orele 15-16, la camera 349, disciplina de Igienă, UMF Tîrgu Mureș, etaj 3. Pentru ridicarea premiului este necesară prezentarea carnetului de elev și a unui act de identitate.

Vă așteptăm cu drag!

Prof. dr. Ábrám Zoltán, coordonatorul echipei de cercetare
Șef lucrări dr. Valentin Nădășan, director proiect

Tabel nominal cu elevii câștigători la tombola ASPIRĂ

Premiu

Cod participant

Nume și prenume

Tablete

1. 09rlarqj

Gherman Roxana Ioana (Col. Agricol, clasa IX - Analiză)

2. 13rldglt

Zurgalău Vasile Bogdan (Lic. Ghe. Șincai, clasa IX-B)

3. 13rlcssy

Cergă Mădălina (Lic. Ghe. Șincai, clasa IX-A)

4. 12rlawrc

Moldovan Maria-Diana (Lic. Ghe. Marinescu, clasa IX-B)

5. Cod eronat

-

6. 05mlbdpc

Poptofălean Agota (Lic. Artă, clasa IX-B)

7. 10mlbwcp

Fodor Annamaria (Lic. Avram Iancu, clasa IX-B)

8. 09rlcnyd

Lazăr Cătălin (Col. Agricol, clasa IX-PM)

9. 09rlapdc

Renu Andrei (Col Agricol, clasa IX-Analiză)

10. 08rlcffn

David Virgil Marian (Col. Economic, clasa IX-E)

11. 11mlbvsj

Gal Tamas (Lic. Electromureș, clasa IX-E)

12. 02mlfzvb

Biro Melinda (Lic. Bolyai, clasa IX-F)

13. 13rlczwj

Cernat Andreea Lorena (Lic. Ghe. Șincai, clasa IX-A)

14. 04rlcgwx

Codarcea Tudor (Col. Unirea, clasa IX-C)

15. 04rldgmq

Todoran Manuela Ioana (Col. Unirea, clasa IX-D)

16. 09rldzxy

Alecușan Cătălin (Col. Agricol, clasa IX-Adm.Publ.)

17. 08rlbpdt

Gazsi Raul (Col. Economic, clasa IX-C)

18. 02mlfxkn

Joldes Xenia (Lic. Bolyai, clasa IX-F)

19. 04rlcxvb

Mariș Maria Mădălina (Col. Unirea, clasa IX-C)

20. 05mlbdkk

Rafael Laura Izabella (Lic. Artă clasa IX-B)

Minge de baschet

1. 11mlanwf

Demeter Miklos (Lic. Electromureș, clasa IX-D)

2. 01rldtdr

Bakk Cosmin Robert (Col. Papiu, clasa IX-A)

Minge de fotbal

1. 08rlddxt

Szekely Sebastian (Col. Economic, clasa IX-D)

2. 11mlbnwk

Koncz Szabolcs (Lic. Electromureș, clasa IX-E)

Minge de volei

1. 07rlawvq

Barabas Alexandru (Lic. Pedagogic, clasa IX-A)

2. 04mlbzsx

Erdelyi Orsolya Beata (Col. Unirea, clasa IX-B)

Set badminton

1. 09rpgwjn

Csiki Paul (Col. Agricol, clasa IX-economic)

2. 06mldxth

Rusz Orsolya (Lic Sportiv, clasa IX-D)

Set tenis de masă

1. 11rlfzzn

Magoș Andrada (Lic. Electromureș, clasa IX-C)

2. 04rldbqw

Kardos Brigitta (Col. Unirea, clasa IX-D)

Palete tenis de masă

1. 08rlaflq

Oltean Luana Rebeca (Col. Economic, clasa IX-A)

2. 06rlawys

Cojocaru Dragoș (Lic. Sportiv, clasa IX-A)

Skate board

1. 02mlgnbr

Szabo Zoltan (Lic. Bolyai, clasa IX-G)

2. 06rlbdpl

Potor David (Lic. Sportiv, clasa IX-B)

Extensor fitness

1. 02mlfntc

Gall Arnold (Lic. Bolyai, clasa IX-F)

2. 01slamym

Nicușan Alexandra (Col. Papiu, clasa IX-C)

Rucsac

1. 09rlfhkv

Vlad Laurențiu (Col. Agricol, clasa IX- veterinar)

2. 07mlfvsd

Rozsa Andrea (Lic. Pedagogic, clasa IX-F)

Ochelari pentru înot

1. 05mlblfk

Bordi Zoltan (Lic. Artă, clasa IX-B)

2. 07rlacqk

Costea Adina (Lic. Pedagogic, clasa IX-A)

3. 04rlevvr

Luca Doriana (Col. Unirea, clasa IX-E)

4. 04rldjgs

Frandeș Andra Florina (Col. Unirea, clasa IX-D)

Cască bicicletă

1. 14rldhcm

Bidi Alexandra (Lic. T. Vuia, clasa IX-C)

2. 11rldfpk

Țifrea Alex (Lic. Electromureș, clasa IX-B)

3. 05mldtvv

Kakucs Daniel (Lic. Artă, clasa IX-D)

4. 07rlapml

Magyari Carina (Lic. Pedagogic, clasa IX-A)

Darts

1. 08rlbjgj

Linca Diana Maria Sonia (Col. Economic, clasa IX-C)

2. 04rlcjwd

Năznean Larisa (Col. Unirea, clasa IX-C)

3. 04mlalgf

Diac Paul (Col. Unirea, clasa IX-A)

4. 11rlfkpz

Beica Sebastian (Lic. Electromureș, clasa IX-C)

 

 

 

 

Tricouri

 

 

 

Tricouri
(cont.)

1. 06mlcsgz

Iszlai Richard (Lic. Sportiv, clasa IX-C)

2. 09rldnmj

Nistor Petru Ciprian (Col. Agricol, clasa IX- Adm. Publ.)

3. 16mpcqgt

Szasz Janos (Lic. Vlasiu, clasa IX-a)

4. 10mpcjxn

Guia Julianna (Lic. Avram Iancu, clasa IX-C)

5. 07rlbxzk

Gliga Paula Ioana (Lic. Pedagogic, clasa IX-B)

6. 08rpgmtc

Comșa Andreea (Col. Economic, clasa IX-profesional)

7. 02mlenxp

Lengyel Katalin (Lic. Bolyai, clasa IX-E)

8. 06mldpjj

Kakucs Gergo (Lic. Sportiv, clasa IX-D)

9. 04mladtf

Făgăraș Adriana (Col. Unirea, clasa IX-A)

10. 16mpbvrk

Szavuly Anda Szidonia (Lic. Vlasiu, clasa IX-A)

11. 08rlchtj

Jucan Anda Maria (Col. Economic, clasa IX-E)

12. 02mlgjrl

Bertalan Ors-Endre (Lic. Bolyai, clasa IX-G)

13. 02mlepbv

Kelemen Imola (Lic. Bolyai, clasa IX-E)

14. 02mlhjlr

Mate Albert Daniel (Lic. Bolyai, clasa IX-H)

15. 07rlbrhs

Făgăraș Dumitrița (Lic. Pedagogic, clasa IX-B)

Căști audio

1. 13mlamrk

Szabo Szilard (Lic. Ghe. Șincai, clasa IX-D)

2. 09rpgwmx

Mărginean Adina (Col. Agricol, clasa IX-economic)

3. 06rlbytx

Bodron Florin (Lic. Sportiv, clasa IX-B)

4. 13mlanld

Kovacs Csongor (Lic. Ghe. Șincai, clasa IX-D)

5. 11mlajmp

Boga Zoltan (Lic. Electromureș, clasa IX-D)

 

Data ultimei actualizări: 3 iunie 2015.